З метою обговорення стратегічних кроків у реалізації самотестування на рівні регіональних закладів охорони здоров'я сьогодні відбулася важлива онлайн-зустріч. На ній розглянули основні бар'єри та виклики, що виникають на шляху впровадження самотестування в рамках проєкту REACH 95.
Захід провели Максим Кутишенко, Директор Обласного медичного спеціалізованого центру та регіональний координатор проєкту у Житомирській області, разом із Тетяною Пелеєвою, асистенткою менеджера проєкту REACH 95. Спікери акцентували увагу на необхідності активного впровадження технологій самотестування для раннього виявлення хвороб та зменшення навантаження на медичну систему.
На зустрічі учасники обговорили ключові питання, такі як усунення адміністративних перешкод, налагодження ефективної комунікації з пацієнтами та підвищення обізнаності щодо самотестування серед населення.
Проєкт REACH 95 продовжує свою роботу для підвищення доступності медичних послуг і забезпечення високих стандартів громадського здоров'я у регіоні.
Ця діяльність імплементується в рамках проєкту «REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ у закладах охорони здоров'я України», який впроваджується завдяки підтримці Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД The U.S. President's Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та PATH.